Schwarzkopf Professional - Firma

NASZA FILOZOFIA

Professional Partners - Together. A passion for hair

 

Wierzymy – że jesteśmy czymś więcej niż tylko sumą indywidualności. Wierzymy w moc pasji, którą dzielimy z Wami – a jest to pasja do włosów. Wierzymy w prawdziwe partnerstwo – relacje, które pozostają na całe życie.

 

Jesteśmy Schwarzkopf Professional, jesteśmy dla fryzjerów.

 

Nasi fryzjerzy są sercem wszystkiego co robimy. Budujemy nasz dynamiczny model biznesowy wokół nich. Innowacyjne produkty, skuteczne wsparcie, ekspercka wiedza, dostępne inspiracje, autentyczne celebrowanie - oferujemy to wszystko i jeszcze więcej. Miarą naszego sukcesu jest sukces naszych fryzjerów. To się liczy.

Schwarzkopf Professional Together
Firma - Nasza Historia

NASZA HISTORIA

Już od samego początku celem Hansa Schwarzkopfa, gdy zakładał berlińską drogerię ponad 100 lat temu, była chęć wydobycie piękna włosów i zapewnienie im właściwej pielęgnacji. Od zawsze patrzymy do przodu, dzięki czemu nasza wizja wyznacza tempo rozwoju rynku. Cały czas stawiamy przed sobą kolejne wyzwania dlatego nasze marki rewolucjonizują obszary, w których są dostępne. Jako część sukcesu grupy Henkel, zarówno profesjonalne produkty Schwarzkopf Professional jak i kosmetyki rynkowe dostępne są na kolejnych rynkach. W efekcie dzisiaj, nasze innowacyjne produkty można znaleźć w salonach fryzjerskich i sklepach na całym świecie. Posiadamy obecnie 7 600 patenów - każdy z nich jest milowym krokiem w dziedzinie pielęgnacji włosów.

 

PRACUJ Z NAMI

Ciągle chcesz więcej? Więcej szans, emocji, inspiracji, wyzwań? Chcesz poznać swoje limity? Chcesz cały czas się rozwijać? Dołącz do nas i stań się częścią dynamicznego partnerstwa, globalnego przedsiębiorstwa.